Witamy!

Witamy na stronie kancelarii patentowej!

rocket

Lecimy

Dziś późnym wieczorem trafia do sieci pierwsza odsłona serwisu PatWalk. Serwis należy do Kancelarii Patentowej Marcina Walkowiaka. Nazwa kancelarii jest poniekąd akronimem pochodzącym od nazwy patent oraz mojego nazwiska Walkowiak. Jest to również pewna ścieżka – ang. „path” – prowadząca do zamierzonego celu w określonym tempie – ang. „walk„. Tempo to ma odzwierciedlać staranność i konsekwencję. Dziedzina, w której kancelaria oferuj swoje usługi tj. ochrona własności intelektualnej wymaga skupienia i precyzji. A jakoże skutki podejmowanych działań mają realny wpływ na przyszłość klientów utrzymanie naturalnego rytmu i kroku w marszu ku przyszłości jest niezmiernie ważne.

Zamiarem serwisu jest aby prócz standardowych informacji dotyczących oferty kancelarii znalazło się tu również miejsce na mniej lub bardziej formalne komentarze, czy też informacje dotyczące obszaru zawodowego a także życia kancelarii.

Jako właścicielowi serwisu wypada mi wyrazić nadzieję, iż na wzbogacanie stron w merytoryczne treści starczy zarówno zapału jaki i czasu. Serdecznie zachęcam do obserwowania naszego rozwoju.

Z wyrazami uszanowania,

Marcin Walkowiak
rzecznik patentowy

Tags:

Comments are closed.